اینستاگرام

اینستاگرام در گوگل پلی رکورد ۱ میلیارد دانلود را پشت سر گذاشت

[quote font_style=”italic”]تعداد انگشت شماری از اپلیکیشن ها توانسته‌اند به مرز ۱ میلیارد دانلود در گوگل پلی برسند که برخی از آن ها به گوگل تعلق دارند و سایر آن ها متعلق به فیسبوک اند. اکنون یکی دیگر از برنامه‌های متعلق به فیسبوک یعنی اینستاگرام به این هدف دست یافته و میزان دانلودهای آن از مرز ۱ میلیارد گذشته است. این سرویس اشتراک گذاری تصویر، چند سال پیش با انتشار خود کاربران زیادی را جذب کرد و سپس توسط بزرگترین شبکه اجتماعی جهان، فیسبوک خریداری شد.[/quote]

اینستاگرام چهارمین برنامه متعلق به فیسبوک است که به ۱ میلیارد دانلود در گوگل پلی می‌رسد، پیش از این برنامه اصلی فیسبوک، واتس آپ و فیسبوک مسنجر نیز مرز ۱ میلیارد دانلود را پشت سر گذاشته بودند و اکنون اینستاگرام به این جمع بزرگ اضافه می‌شود.البته باید در نظر داشت، این به این معنا نیست که این شبکه اجتماعی مبتنی بر تصویر ۱ میلیارد کاربر دارد، در واقع طبق اعلام رسمی این کمپانی تعداد کاربران اینستاگرام در حدود ۵۰۰ میلیون است و تعداد دانلودها با میزان کاربران تفاوت اساسی دارد.

instagram اکنون نوزدهمین اپلیکیشنی است که توانسته به این هدف بزرگ دست یابد و به یکی از معدود برنامه‌های در دسترس در گوگل پلی تبدیل شود که بیش از ۱میلیارد بار دانلود شده است. به نظر شما کدام برنامه می‌تواند ورودی بعدی جمع میلیاردی‌ها باشد؟ توییتر یا اسنپ چت؟

منبع:برسام

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *

*