Call of Duty: Infinite Warfare

با این نکات کمتر در Call of Duty Infinite Warfare کشته شوید!

مدت کوتاهی از انتشار بازی Call of Duty: Infinite Warfare می‌گذرد و Infinity Ward با انتشار آن توانست یک بازی جنگی سطح بالا را به بازیکنان عرضه کند. این بازی نقد های مثبت زیادی دریافت کرده که یکی از آنان نزدیک بودن بازی به واقعیت است و همین موضوع انجام بازی را بیش از پیش سخت می کند.

پس از آنکه بازیکنان موفق به اتمام بازی روی حالت های سخت شدند، حالت جدیدی به نام Specialist گشوده می شود که پیش از این در مجموعه Call of Duty وجود نداشت و سختی آن در حد حالت Hardened است. در اکثر بازی های این سبک بازیکن در صورت آسیب دیدن می تواند به جان پناهی بگریزد و پس از چند ثانیه بهبود می یابد، اما در حالت Specialist خبری از بهبود یافتن به سبک سابق نیست. با این حال بازی به شدت به واقعیت نزدیک شده و به معنی واقعی کلمه بازیکنان را به چالش می کشد. کمپانی Activision در بلاگ خود به چند نکته درباره حالت Specialist اشاره کرده که در زیر آمده و دانستن آنان می تواند شانس موفقیت بازیکن را افزایش دهد.

  • تنها راه بهبود سلامتی یافتن آمپول های نانو است
  • کلاه خود تنها محافظ سر در برابر شلیک است و در صورت آسیب دیدن آن، قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود.
  • آمپول های نانو و کلاه خود هر دو  از تجهیزات قابل حمل هستند، پس برای هر مرحله قبل از ترک کشتی Retribution مطمئن شوید که آنان را از اسلحه خانه دریافت می کنید.
  • پشت تجهیزات مکانیکی (چون ربات ها و ماشین ها) سنگر بگیرید. هنگام بیرون آمدن از سنگر در حالت ایستاده یا نشسته قرار گرفته و تفنگ خود را در حالت هدف گیر قرار دهید.
  • اگر پای بازیکن توسط گلوله مجروح شود، روی توان حرکتی او اثرگذار است. اگر تیر به دست برخورد کند، آن گاه بازیکن در استفاده از تجهیزات و هدف گرفتن اسلحه خود دچار مشکل می شود. حتی ممکن است تیر به اسلحه برخورد کند و اسلحه از دست رها شود.

فقط یک جان داری

این عنوان در واقع یکی دیگر از حالت های بازی است و با اتمام مراحل بازی در حالت Specialist آزاد می شود و YOLO نام داد که مخفف You Only Live Once است. سختی این حالت نیز در حد Hardened و قوانین آن نیز همچون حالت  Specialist است، با این تفاوت که در حالت YOLO اگر بازیکن در حین بازی کشته شود، می بایست مجدا از اول بازی را شروع کند.

Call of Duty: Infinite Warfare

تجربه حمله با Jackal آنهم به صورت واقعیت مجازی!

در بازی فضاپیماهای جنگی با نام Jackal وجود دارند که در برخی مراحل با استفاده از آنان با فضاپیماهای دشمن درگیر می شوید. توصیه می شود هنگام نبرد هوایی با Jackal پیش از هرچیز با Sckelter ها که فضاپیماهای کوچکتر هستند، درگیر شوید. البته Sckelter هایی که خلبان ACE (تکخال) دارند را نیز فراموش نکنید. پس از آن به سراغ Ajak ها بروید. برای هدف قرار دادن Ajak ها از پشت به آنان نزدیک شوید و موتورها را هدف بگیرید. همچنین از زیر به آن ها نزدیک شوید تا کمتر در تیررس توپ های آن قرار بگیرید.

برای نابودی کشتی های نابودگر که با نام Destroyer شناخته می شوند نیز از روشی مشابه روش حمله به Ajak ها استفاده کنید، البته در نظر داشته باشید این کشتی ها را نمی توان با هدف قراردادن موتورهایشان نابود کرد و می بایست پس از نزدیک شدن به آن ها، اوج گرفت و بخش های فوقانی کشتی که در هدفگیر مشخص می شوند را هدف قرار داد. تمامی مراحل نبرد با Jackal را می توان با PlayStation VR در حالت واقعیت مجازی بازی کرد و این قابلیت برای دارندگان PS4 نیز در دسترس است.

منبع: شهرسخت‌افزار

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *

*