جزئیات بسته های الحاقی بازی The Division

جزئیات بسته های الحاقی بازی The Division مشخص شد.

کمپانی یوبیسافت جزئیات بسته های الحاقی The Division را مشخص کرد که بر اساس آن پس از عرضه این اثر شاهد اضافه شدن ۳ DLC به آن خواهیم بود.
بازی The Division یکی از اثاری است که گیمرهای زیادی روی آن حساب ویژه ای باز کرده اند و از طرفی یوبیسافت هم به عنوان سازنده و ناشر این بازی امید زیادی به موفقیت های آن دارد به همین دلیل هم قصد دارد تا مدت طولانی با ارائه محتویات جدید از بازی پشتیبانی کند.این محتویات در قالب آپدیت های رایگان,ویژگی های جدید و البته سه بسته الحاقی پولی خواهد بود.
آپدیت های رایگان بازی به مرور زمان برای آن عرضه خواهد شد,حالت های جدیدی را به این اثر اضافه خواهد کرد که یکی از آنها اضافه شدن ماموریت های تیمی و گروهی خواهد بود که توانایی های گیمرها را در انجام بازی به شکل همکاری تیمی به چالش خواهد کشید و موفقیت در ان جوایز ویژه ای برای گیمر ها در بر خواهد داشت.
در کنار اپدیت های رایگان،شاهد ۳ بسته الحاقی پولی خواهیم بود که البته تمامی آن ها در Season Pass بازی هم موجود خواهند بود در طول یک سال پس از عرضه بازی برای آن منتشر خواهند شد.

بسته الحاقی ۱ Underground: این بسته الحاقی اولین محتوای پولی بازی است که یک منطقه جدید در قسمت زیرزمینی شهر نیویورک را در اختیار گیمرها قرار می دهد که می توانند با همراهی دوستانشان در آن بازی کنند.
بسته الحاقی ۲ Survival: بسته الحاقی بقا (Survival) به عنوان دومین بسته الحاقی پولی به بازی اضافه خواهد شد در این بسته الحاقی گیمرها باید سعی کنند که در دل یک درگیری سخت و خونین تا جایی که می توانند زنده بمانند.ماموریت این بسته الحاقی حتی حرفه ای ترین گیمر ها را نیز به چالش خواهد کشاند.
بسته الحاقی ۳ Last Stand: فعلا جزئیات دقیقی درباره این DLC پولی مشخص نشده است و کمپانی یوبیسافت متعاقبا توضیحات آن را اعلام می کند.
به علاوه افرادی که Season Pass بازی را خریداری کرده اند،از همان ابتدا می توانند به یک شات گان ویژه دسترسی داشته باشند و همچنین از ظاهرهای مخصوص سلاح و پوشش شخصیت ها هم بهره خواهد برد و در کنار آن رویداد های ماهیانه خاصی هم برای دارندگان Season Pass بازی برگزار خواهد شد.
The Division در تاریخ ۱۸ اسفند برای XBOX ONE , PS4 و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع: بازی‌تک

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *

*