آموزش جلوگیری از باز شدن صفحات تبلیغاتی با استفاده از Flags در کروم

آموزش جلوگیری از باز شدن صفحات تبلیغاتی با استفاده از Flags در کروم

آموزش جلوگیری از باز شدن صفحات تبلیغاتی با استفاده از Flags در کروم:

مرورگر گوگل کروم امروزه در اکثریت قریب به اتفاق گوشی های اندرویدی نصب می باشد. از ویژگی های این مرورگر سریع، پایدار ، امن و مفید بودن اشاره نمود. اما یکی از آزار دهنده ترین مشکلات مرورگر ها پرش هنگام بار گزاری صفحات می باشد. در زمان مرور صفحات ممکن است با لمس صفحه یا یک لینک چندین صفحه در پس زمینه مرورگر به طور خودکار اجرا شود. این مشکل در اکثر مرور گر ها وجود داشته و کاربران از آن رنج می برند . پس اگر شما هم از باز شدن صفحات تبلیغاتی خسته شده اید با یک ترفند ساده در مرورگر کروم می توانید برای همیشه از باز شدن خودکار این گونه صفحات جلوگیری کنید.

مرحله اول: یافتن تنظیمات Scroll Anchoring

در ابتدا آدرس  chrome://flags را در نوار آدرس مرورگر کرده سپس کلید اینتر را از صفحه کلید فشار دهید.حال کلید های ترکیبیctrl+f را گرفته یا بر روی سه خاط افقی در بالا سمت راست صفحه کلیک کرده و گزینه find  را انتخاب کنید. در قسمت find عبارت Scroll Anchoring را نوشته سپس تنظیمات Scroll Anchoring به صورت های لایت نمایش داده می شود. روش دیگر برای رفتن به Scroll Anchoring تایپ کردن آدرس chrome://flags/#enable-scroll-anchoring در نوار آدرس مرورگر می باشد.

آموزش جلوگیری از باز شدن صفحات تبلیغات

 

مرحله دوم: فعال کردن Scroll Anchoring و راه اندازی مجدد مرورگر

در این مرحله منوی کشویی Scroll Anchoring را باز کرده سپس enable  را انتخاب کنید. حال در پایین صفحه بر روی Relaunch Now کلیک کرده تا مرورگر بسته شده و مجددا اجرا شود.

falgs2

 

کار پایان یافت و حالا در کروم از باز شدن صفحات تبلیغاتی در زمان بارگزاری صفحات جلوگیری می کند. همچنین در زمان پیمایش هر مکان از صفحه کروم به صورت خودکار صفحه را قفل کرده و از باز شدن لینک ها در پس زمینه جلو گیری می کند.

منبع: سخت افزار

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *

*