گلکسی نوت 7

فروش گلکسی نوت ۷ از ۷/۷ از سر گرفته خواهد شد

فاجعه‌ی انفجار گوشی‌های گلکسی نوت ۷ و جمع‌آوری آن‌ها از بازار در حال اتمام است و سامسونگ در حال آماده شدن برای مراحل بعدی و بازگشت به شرایط عادی است. در یک هفته‌ی آینده دستگاه‌های جدید با باتری سالم برای تعویض موجود خواهند شد و یک هفته پس از آن یعنی در ۲۸ سپتامبر یا هفتم مهرماه نیز باید منتظر ادامه‌ی فروش این پرچمدار بزرگ باشیم.

این طور که در اخبار اعلام شده، از چهارشنبه ۲۱ سپتامبر یعنی آخرین روز تابستان، موجودی جایگزین گلکسی نوت ۷ برای تعویض در امریکا و با فاصله‌ی کم در بازارهای مهم دیگر دنیا توسط سامسونگ تأمین خواهد شد. پس از انجام فرایند تعویض گوشی‌ها، فروش نوت ۷ که آن هم به دلیل نقص در باتری دستگاه‌ها متوقف شده بود، از سر گرفته می‌شود. البته موجودی جدید قرار است از باتری‌های شرکت چینی ATL استفاده کنند.

یکی از مسئولان شرکت سامسونگ تایید کرده که برنامه‌ی فروش مجدد گلکسی نوت ۷ از ۲۸ سپتامبر در کره‌ی جنوبی آغاز خواهد شد. تأمین موجودی مورد نیاز برای تعویض دستگاه‌ها در کره از دوشنبه‌ی همین هفته شروع می‌شود بنابراین زمان مناسبی برای تعویض کامل تمام دستگاه‌ها پیش از آغاز فروش مجدد وجود خواهد داشت. فروش در کشورهای دیگر نیز به محض مهیا شدن شرایط آغاز می‌شود، اما سامسونگ اعلام کرده که این اتفاق در سراسر دنیا بیش از دو هفته به طول نخواهد انجامید.

باید ببینیم گلکسی نوت ۷ با امکانات و مشخصات فوق‌العاده اما سابقه‌ی بسیار تاریک در عرضه‌ی اولیه، می‌تواند مجدداً به عنوان یک انتخاب مناسب برای کاربران مطرح شود یا سایه‌ی شوم انفجار حتی پس از رفع اشکال هم از سر این فبلت برداشته نخواهد شد؟

منبع: شهرسخت افزار

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *

*