آیفون ۷ با رنگ مشکی براق ممکن است راحت خش بر‌دارد

قیمت و تاریخ عرضه ی اپل آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس مشخص شد

قیمت و تاریخ عرضه ی اپل آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس مشخص شد:

کنفرانس اپل نیز سرانجام به پایان رسید و کوپرتینویی ها آیفون های مورد انتظار را با طراحی نه چندان خاص و جدید اما به همراه ویژگی های تازه ای مانند مقاوم بودن در برابر آب و دوربین دوگانه که دست کم در گوشی های اپل تا پیش از این وجود نداشت رونمایی کردند. حال بخش مهم ماجرا یعنی قیمت پرچمداران جدید اپل میرسیم. اپل در نس جدید نسخه ی ۱۶ گیگابایتی را حذف کرده است و اکنون نسخه ی ۳۲ گیگابایتی به عنوان مدل پایه شناخته میشود بنابراین باید انتظار قیمت های جدیدی را داشته باشیم.

کمی از ویژگی ها و تغییرات آیفون های جدید را مرور میکنیم. اپل در آیفون ۷ و ۷ پلاس خطوط آنتن را باز طراحی است و این خطوط به لبه های بالا و پائین دستگاه منتقل شده اند تا پشت دستگاه نمای بهتری داشته باشد. اما شاید بارزترین قسمت آیفون های جدید، دوربین این پرچمداران است. آیفون ۷ وبه دوربین ۱۲ مگاپیکسلی تکی و آیفون ۷ پلاس به یک جفت دوربین با همین مقدار رزولوشن مجهز شده است و دارای زوم اپتیکال، تثبیت گر اپتیکال و عملکرد بهتر در شرایط نور کم محیط است.

قیمت:

۲۵۶GB ۱۲۸GB ۳۲GB Iphone 7
۸۴۹$ ۷۴۹$ ۶۴۹$ قیمت
۲۵۶GB ۱۲۸GB ۳۲GB Iphone 7 Plus
۹۶۹$ ۸۶۹$ ۷۶۹$ قیمت

 
پیش فروش آیفون ۷ و ۷ پلاس مانند ساعت هوشمند جدید اپل از ۹ سپتامبر یعنی دو روز دیگر آغاز میشود و عرضه ی این پرچمداران نیز از روز جمعه، ۱۶ سپتامبر آغاز خواهد شد. در آلمان، فرانسه و چند کشور دیگر همزمان با ایالات متحده آیفون های جدید عرضه خواهد شد.

منبع: سخت افزار

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *

*