هواوی آپدیت اندروید 7 را برای P9 و Mate 8 عرضه کرد

هواوی آپدیت اندروید ۷٫۰ را برای P9 و Mate 8 عرضه کرد

گزارش هایی از خاور دور منتشر شده اند که ادعا می‌کنند آپدیت جدید برای دو گوشی هواوی P9 و Mate 8 و در کشور چین عرضه شده اند و با این اوصاف هواوی حداقل یک ماه جلوتر از برنامه از پیش اعلام شده عمل بروزرسانی را آغاز کرده است.

پیش از این هواوی بروزرسانی گوشی های خود به اندروید ۷٫۰ به صورت آزمایشی و تحت برنامه بتای خود آغاز کرده بود و گوشی های پی ۹ و میت ۸ نیز به نسخه های اولیه این آپدیت بروز شده بودند ولی آپدیتی که از دیروز عرضه شده رسمی و برای همه کاربرانی است که در چین قرار دارند.

در واقع کاربران P9 با انجام بروزرسانی شاهد نصب نسخه با بیلد B352 و کاربران گوشی Mate 8 نیز شاهد نصب نسخه B552 روی گوشی خود خواهند بود و کاربرانی که پیش از این در برنامه بتا ثبت نام کرده اند نیز به ترتیب برای P9 و Mate 8 روی گوشی های خود نسخه های B363 و B562 را خواهند داشت. طبیعی است که کاربران کشورهای دیگر نیز به زودی و احتمالاً همگی تا پایان سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ این بروزرسانی ها را دریافت خواهند نمود.

البته بعضی شایعات نیز مطرح شده اند که بیان می‌کنند گوشی Huawei P9 Plus نیز از امروز به جمع گوشی های فوق خواهد پیوست و نسخه ۷٫۰ سیستم عامل اندروید را به عنوان بروزرسانی دریافت خواهد کرد.

منبع: شهرسخت‌افزار

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *

*