cooler master

هدست حرفه ای Cooler Master با قابلیت مود سازی روانه بازار شد

Cooler Master تولید کننده حرفه ای سخت افزار و تجهیزات جانبی در سطح جهان، به تازگی پرده از هدفون حرفه ای خود برداشته است.

هدست MasterPulse جدید ترین محصول Cooler Master ، چندین کاربرد خصوصا پخش موسیقی را دنبال می کند. MasterPulse Pro در نسخه USB می تواند تمامی ویژگی های تولید صدای مجازی در آرایش 7.1 را فراهم آورد. علاوه بر آن، در کاپ های این هدست زیبا دیودهای نورانی در گستره ی RGB استفاده شده است. دو درایو نسبتا بزرگ 44 میلی متری در کاپ ها نصب شده است. پردازنده صوتی داخلی آن تا به آنجا پیش رفته است که کولرمستر در تبلیغات محصول به خاموش کردن بخش صوتی کامپیوتر و هندل توسط آن اشاره کرده است. به لطف استفاده از فناوری Bass FX Technology بیس آنالوگ و دیجیتال ترکیب شده و در پنل مدیریت می توان مقدار خروجی آن را تنظیم کرد.

cooler-master-1

پروفایل های تعریف شده در آن به منظور پوشش بازی های کامپیوتری و موسیقی ارنج شده است. با این حال کاربران همچنان قادر به ایجاد تغییر در اکولایزرهای اختصاصی هدست هستند. یکی از ویژگی های بصری هدست، دانلود فایل های چاپ 3D از وب سایت کولر مستر و مود سازی هدست است. بدین ترتیب کاربران قادر به تغییر وضعیت کاپ ها خواهند بود. متریال مورد استفاده در کاپ ها از فلز آلومینیوم است. در نهایت نرم افزار اختصاص کولر مستر علاوه بر قابلیت ویرایش های صوتی مرسوم، سوئیچ بین پردازنده صوتی، تغییر رنگ LED ها و تنظیمات میکروفون را در اختیار کاربران قرار می دهد. این محصول از امروز و با قیمت 100 دلار روانه بازار های جهانی شده است.

منبع: شهرسخت‌افزار

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *

*