The Division

تغییرات بروز رسانی 1.4 بازی The Division اعمال شد.

یوبی سافت سر انجام پس از مدت ها انتظار کاربران تغییرات گسترده ای با بروز رسانی 1.4 در بازی The Division اعمال نمود.
در حال حاضر سرور های بازی فعال شده و در صورت اجرای بازی پیغامی مبنی بر دریافت بروز رسانی 1.4 مشاهده خواهید نمود. این بروز رسانی بسته به پلتفرم بین 4.5 تا 5.7 گیگابایت می باشد.

update-1-4

این پچ تغییرات عمده ای در سلاح ها ، ثبات بازی و … در بازی ایجاد کرده است. یوبی سافت این بروز رسانی را با توجه به بازخورد های کاربران و رفع برخی از باگ ها و افزایش کیفیت تجربه بازی های تک نفره عرضه کرده است.

در صورتی که قصد خرید بازی The Division را دارید در حال حاضر سایت آمازون این بازی را با تخفیف بسیار فوق العاده برای پلتفرم های ایکس باکس وان ، پلی استیشن 4 و کامپیوتر با قیمت کیمتر از 18 دلار برای فروش قرار داده است.

یوبی سافت به دلیل تمرکز بر روی بروز رسانی 1.4 بازی The Division بسته های الحاقی بازی های Survival و Last Stand را با تاخیر منتشر خواهد کرد. انتظار می رود بسته الحاقی بازی Last Stand در اواخر سال میلادی و بسته الحاقی Last Stand در سال 2017 منتشر شود.

با توجه به گزارش یوبی سافت تا پایان ماه سپتامبر ، بازی The Division در صدر پر فروش ترین بازی های سال 2016 قرار دارد . اگرچه این این آمار درست به نظر می رسد اما باید دید پس از عرضه بازی های جدید FIFA 17 و Battlefield 1 اوضاع برای این بازی چگونه خواهد شد.

منبع:شهرسخت‌افزار

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *

*