HP با همکاری microsoft به‌زودی گوشی میان رده

HP با همکاری microsoft به‌زودی گوشی میان رده ویندوز ۱۰ را عرضه خواهد کرد

در حال حاضر شرکت HP با تولید گوشی رده بالای Elite x3 در بازار اسمارت فون های ویندوزی قرار دارد ولی عملکرد نه چندان جالب این گوشی باعث شده امید بسیاری از علاقمندان به پلتفرم موبایلی مایکروسافت بیش از پیش کم رنگ شود. اما خبرهای جدید حاکی از این است که این شرکت در نظر دارد تا به زودی نسخه ارزان قیمتی از اسمارت فون های ویندوزی را با همکاری مستقیم مایکروسافت روانه بازار کند.

بعد از اینکه مایکروسافت خود را به صورت غیر رسمی از بازار تولید اسمارت فون های ویندوزی عقب کشانده است تنها چند شرکت انگشت شما ر و آن هم به صورت محدود اقدام به تولید اسمارت فون های ویندوزی می‌کنند که تولیدات این شرکت ها هم چندان برای کاربران جذاب نیست و نمی‌توانند امید از دست رفته طرفداران ویندوز روی موبایل را به آنها برگردانند.

به هر حال و بعد از عملکرد نه چندان موفق HP Elite x3 به دلیل عدم عرضه صحیح و تأخیرات بسیار زیاد، قیمت بالا و همچنین عدم پیاده سازی مناسب قابلیت های ویژه ویندوز ۱۰ روی پلتفرم موبایل، ای نشرکت قصد دارد این بار با مشورت و همکاری مستقیم مایکروسافت اقدام به عرضه یک اسمارت فون میان رده ویندوزی کند که قیمت متعادل تری داشته باشد و با استفاده از آن بتوان کاربران جدیدی را به سمت ویندوز ۱۰ موبایل کشاند.

بنا بر اعلام منابع این خبر، گوشی جدید با سبک و سیاق طراحی محصولات لومیا و البته با چند قابلیت ویژه آنها مانند Glance و همچنین آنلاک نمایشگر گوشی با دو ضربه به آن همراه خواهد بود.

همانطور که گفتیم ویژگی ها و سخت افزار این گوشی در گروه میان رده ها جای خواهند گرفت ولی تا به حال آمار و مشخصات قابل اتکایی در مورد آن اعلام نشده اند. نکته آخر هم در مورد این گوشی زمان عرضه آن است که ماه فوریه سال آینده (بهمن و اسفند ۹۵) و در جریان کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ یا همان MWC 2017 پیش بینی می‌شود.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *

*