Iphone7

اپل از دو گوشی ضد آب Iphone 7 و Iphone 7 Plus رونمایی کرد

همان طور که برنامه ریزی شده بود، کمپانی اپل امشب در شهر سانفرانسیسکو کشور امریکا، رویدادی ویژه را برگذار کرد تا جدیدترین گوشی های هوشمند خود را رونمایی کند. اما در حالی که هنوز این دو گوشی در مراسم اپل رونمایی نشده بود، این کمپانی احتمالا به صورت تصادفی آیفون های جدید را از طریق توئیتر رونمایی کرد. به نظر میرسد همان طور که انتظار میرفت Iphone 7 و Iphone 7 Plus بسیار شبیه به نسل قبل هستند و کمترین تغییر در تاریخ طراحی آیفون های اپل در این نسل اعمال شده است. هر چند که این بدین معنا نیست که هیچ ویژگی جدیدی به آیفون های اپل اضافه نشده است.

Iphone 7

همان طور که پیش بینی میشد و در اخبار غیر رسمی این دو پرچمدار دیده بودیم، خطوط آنتن آیفون های جدید باز طراحی شده اند و اپل با ظرافت بیشتری این قسمت را طراحی کرده تا مانند قبل جلوه ی بدی به گوشی نبخشند. بدین ترتیب خطوط آنتن به لبه ی بالا و پائینی دستگاه منتقل شده و کمتر قابل رویت هستند. اما به نظر میرسد تغییر مکان خطوط آنتن به اپل این اجازه را داده است که از لنز دوربین با بیرون زدگی بیشتری استفاده کند و به طور مشخصی لنز Iphone 7 و ۷Plus برجسته طراحی شده است. جدیدترین ویژگی در آیفون های نسل جدید، ضد آب بودن این دستگاه ها است. چیزی که بسیاری از طرفداران اپل مشتاق بودند و اکنون قابلیت جدید گوشی های اپل به شمار میرود و همچنین اپل اسپیکر های استریو را نیز به نسل جدید اضافه کرده است. در حالی که هنوز این موضوع در کنفرانس عنوان نشده است، اما پورت هدفون در آیفون های جدید دیده نشده است.

Iphone 7

 

همان طور که عنوان شد، لنز دوربین آیفون های جدید دارای مقداری بیرون زدگی نسبت به بدنه ی دستگاه هستند و مشخص است که اپل از لنز های جدیدی در آیفون ۷ و ۷ پلاس استفاده کرده است. همان طور که در تصویر آیفون ۷ پلاس در رنگ جدید piano black مشاهده میکنید، اپل از دوربین دوگانه در این فبلت استفاده کرده است. اما آیفون ۷ دارای یک لنز ۱۲ مگاپیکسلی است که با ویژگی تثبیت گر اپتیکال و “low light loving” همراه شده است. ویژگی عنوان شده همان طور که پیداست نشان از این دارد که آیفون های جدید در شرایط نور کم قابلیت بالایی دارند.

آیفون ۷ و ۷ پلاس از روز ۱۶ سپتامبر به فروش خواهند رفت در حالی که پیش فروش برای پرچمداران جدید اپل از امروز آغاز شده است.

منبع: سخت افزار

یک نظر

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *

*