Mafia III

مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Mafia III

فصل عرضه عناوین جدید نزدیک است و بازی Mafia III اوایل ماه میلادی آینده عرضه می شود. روز گذشته ناشر و توسعه دهنده Mafia III مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای نسخه PC این بازی را مشخص کردند، بنابراین اگر به تجربه این بازی فکر می کنید، بد نیست سیستم خود را سبک سنگین کنید.

خبر خوب اینکه برای اجرای Mafia III به سخت افزارهای خیلی قوی نیاز ندارید. کارت گرافیک سیستم پیشنهادی این بازی AMD Radeon R9 290X و Nvidia GeForce GTX 1060 است، بنابراین به راحتی با کارت هایی چون GTX 970 قابل اجرا است. هرچند ۲K Games مشخص نکرده این کارت ها برای اجرای Mafia III در چه وضوحی مناسب هستند، اما به احتمال قوی برای اجرا در وضوح ۴K نیست و اگر به وضوح ۴K فکر می کنید، به کارت قوی تری نیاز خواهید داشت. با این حال احتمالاً GTX 1060 برای اجرا در وضوح ۱۰۸۰p به خوبی جوابگو خواهد بود.

Mafia III یک بازی شخص سوم جهان باز است که در بازسازی خیالی شهر اورلئان فرانسه به نام New Bordeaux اتفاق می‎افتد. داستان بازی درباره خلافکاران ایتالیایی، جرایم مختلف آنها و انتقام گیری است. این بازی سال ۱۹۶۸ را روایت می کند و جزئیات جالبی از زندگی در دهه ۶۰ میلادی از جمله ساختمان ها و اتومبیل ها ارائه می کند.

این بازی در روز ۷ اکتبر (۱۶ مهر) بر روی PC، کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه می شود.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *

*