Red Dead Redemption

راک استار بازی Red Dead Redemption 2 را معرفی کرد

استودیو بازی سازی Rockstar، روز پیش بازی Red Dead Redemption 2 را به صورت رسمی معرفی کرد. اگرچه معرفی این بازی خبر مهمی در حوزه گیم محسوب می‌شود اما بسیاری از گیمرها به ویژه کاربران کامپیوترهای خانگی نباید از شنیدن آن خوشحال باشند.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی Rockstar، بازی Red Dead Redemption 2 قرار نیست برای کامپیوترهای خانگی عرضه شود و تنها کاربران کنسول‌های PS4 و Xbox One در پاییز سال آینده میلادی به آن دسترسی خواهند داشت. Rockstar همچنین در کنفرانس خبری معرفی این بازی اعلام کرد که اولین تریلر این بازی را در روز پنج شنبه پیش رو منتشر خواهد کرد.

بازی Red Dead Redemption 2 یک بازی جهان باز است که داستان آن در مناطق مرکزی آمریکا رخ می‌دهد و یک مد جدید چند نفره را هم در خود جای داده است. این بازی قرار است توسط سازندگان بازی Grand Theft Auto 5 و Red Dead Redemption تولید شود. با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی سایت رسمی Rockstar، متاسفانه این بازی قرار نیست برای کامپیوترهای خانگی منتشر شود. این استودیو هنوز اطلاعاتی را درباره نسخه PC از این بازی منتشر نکرده است اما ممکن است در آینده این نسخه ساخته شود.

بازی جهان باز Red Dead Redemption برای اولین بار در ماه می سال ۲۰۱۰ منتشر شد و با بازخورد خوبی از سوی کاربران و منتقدین روبرو شد. داستان این بازی مربوط به کشور مکزیک و آمریکا در سال ۱۹۱۱ بود و در زمان خود طرفداران بسیاری را پیدا کرد. مطمئناً با انتشار تریلر رسمی این بازی اطلاعات بیشتری از آن در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع:شهرسخت‌افزار

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *

*