sniper elite 4

اولین ویدیوی گیم‌پلی از بازی Sniper Elite 4

Rebellion، ناشر سری بازی‌های Sniper Elite، اولین ویدیوی گیم‌پلی رسمی از بازی Sniper Elite 4 را منتشر کرد. این ویدیو گیم‌پلی علاوه بر نمایش جزییات مناسبی از محیط بازی، نشان می‌دهد که استودیو سازنده، قصد دارد در مرحله‌ای با نام Target Fuhrer امکان هدف قرار دادن هیتلر را برای باری دیگر در اختیار کاربران قرار دهد.

از زمان معرفی بازی Sniper Elite V2 در سال ۲۰۱۲ تا به‌کنون، سازندگان این عنوان از بازی‌ها به کاربران این امکان را داده اند که در مرحله‌ای اضافه برای کشتن هیتلر، رهبر حزب نازی در جنگ جهانی دوم، تلاش کنند. طبق اولین ویدیوی گیم‌پلی از بازی Sniper Elite 4 که امروز منتشر شد، مشخص شد که این بازی نیز دارای این مرحله هیجان انگیز است. طبق اطلاعات در دسترس این مرحله قابلیت آن را دارد که حتی توسط دو نفر به صورت همزمان دنبال شود، اما در حال حاضر Rebellion قصد دارد آن را تنها در اختیار کاربرانی که بازی Sniper Elite 4 را به صورت پیش خرید تهیه کرده‌اند قرار دهد.

داستان بازی Sniper Elite 4، به بررسی بلافاصله وقایع پس از بازی Sniper Elite III که در سال ۲۰۱۴ عرضه شد می‌پردازد. به این ترتیب کاربران در این بازی کنترل شخصیت اصلی بازی، در سال ۱۹۴۳ در جنگ جهانی دوم و در کشور ایتالیا را برعهده خواهند گرفت. نام شخصیت اصلی این بازی Karl Fairburne نام دارد که در هنگام جنگ جهانی دوم به عنوان “یک تیرانداز حرفه‌ای” در کنار دیگر مردان و زنان مشغول دفاع از کشور خود است.

تریلر جدید منتشر شده از این بازی به خوبی نشان می‌دهد که بازی Sniper Elite 4 نیز قرار است سبک و سیاق موفق نسخه‌های پیشین از این عنوان از باز‌ی‌ها را حفظ کند. علاوه بر این همچون گذشته با فراهم شدن شرایط خاص امکان دنبال کردن مسیر حرکت گلوله به درون بدن دشمنان میسر خواهد بود.

چندی پیش و در نمایشگاه E3 ویدیوی گیم پلی غیر رسمی از این بازی منتشر شد که ۲۷ دقیقه از تلاش کاربران برای به اتمام رساندن یکی از مراحل این بازی را به نمایش می گذاشت. بازی Sniper Elite 4 قرار است در چهاردهم فوریه سال آینده میلادی (۲۶ بهمن) برای کنسول‌های بازی PlayStation 4 و Xbox One و همچنین کامپیوترهای خانگی عرضه شود. این بازی قرار است با وضوح Full HD بر روی کنسول‌های بازی تولید شده توسط سونی و مایکروسافت در اختیار کاربران قرار بگیرد.

تریلر ۱:

تریلر ۲:

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *

*